Sprzątanie z marką Numatic

Sprzątanie z marką Numatic

Brytyjska marka Numatic jest producentem profesjonalnych i niezawodnych urządzeń czyszczących. Produkty znajdują zastosowanie w najbardziej wymagających branżach. Innowacyjne rozwiązania wspomagające sprzątanie charakteryzują się najwyższą jakością, niezawodną trwałością oraz nieprzeciętną wydajnością. Sprzątanie z marką Numatic to świetny sposób na utrzymanie czystości i porządku w domu, biurze, hotelu, placówkach zdrowia, szkole. Urządzenia zostały zaprojektowane tak, aby sprzątanie było łatwiejsze, szybsze i bardziej efektywne.

Szeroka gama profesjonalnych urządzeń do mycia podłóg, doskonale sprawdza się w różnych zastosowaniach. Przeznaczone do szybkiego i skutecznego czyszczenia wszelkiego rodzaju powierzchni zarówno twardych, jak i miękkich. Wysokiej jakości profesjonalne odkurzacze, automaty szorująco – zbierające, posiadają mocne silniki i trwałą konstrukcję, co czyni je doskonałymi urządzeniami do pracy w miejscach użyteczności publicznej.

Odkurzacz piorący Numatic

Piorący odkurzacz Numatic znajduje swoje zastosowanie zarówno w gospodarstwach domowych, jak i miejscach z dywanami i wykładzinami. Praca zarówno na sucho i mokro powierzchni miękkich i twardych zapewnia wielofunkcyjną i wysoką wydajność. Odkurzacz 2w1 to podstawa wyposażenia firm sprzątających.

Maszyna do mycia podłóg Numatic

Numatic to jedna z najlepszych marek w branży maszyn myjących różne powierzchnie. Maszyna myjąca Numatic znana jest z doskonałej jakości i trwałości. Jest prosta w obsłudze, nieduża, wyposażona w pojemny zbiornik, zapewniając doskonałą mobilność. Maszyna Numatic doskonale sprawdza się w przemysłowych zastosowaniach. Automat szorująco zbierający Numatic jest niezwykle wydajny, a jednocześnie energooszczędny. Zasilany bateryjnie przeznaczony jest do czyszczenia podłóg o dużych powierzchniach, umożliwiając jazdę zarówno do przodu, jak i do tyłu. Maszyny do mycia podłóg to ważny element wyposażenia każdego przedsiębiorstwa i miejsca pracy. Zachowanie czystości to podstawa BHP oraz zapewnienia zdrowia i dobrego samopoczucia pracowników, jak i gości, czy klientów.

Wózki do sprzątania Numatic

Wózki hotelowe Numatic to doskonały sposób na utrzymanie porządku i organizacji w Twoim zakładzie. Numatic wózki do sprzątania dostępne są w różnych rozmiarach i stylach, aby spełnić specyficzne potrzeby Twojej firmy. Wózki pościelowe, do segregacji odpadów, czy galanterii hotelowej pomagają w zorganizowanej pracy o najwyższych standardach. Wózek do sprzątania Numatic posiada precyzyjne i skrętne koła, pozwalające na swobodną pracę, nawet w niewielkich pomieszczeniach.

Numatic akcesoria

Marka Numatic jest znana z produkcji wysokiej jakości sprzętu czyszczącego do wielu zastosowań. U nas znajdziesz również szeroką gamę akcesoriów do sprzątania, takich jak mopy, ściągaczki, szczotki, stworzone z myślą o specyficznych potrzebach. Wykonane z trwałych materiałów, cieszą przez długi czas swoją jakością użytkowników.

W sklepie internetowym polor.pl oferujemy specjalistyczne urządzenia Numatic, które przynoszą szereg korzyści i ułatwiają pracę. To doskonałe miejsce, w którym znajdziesz produkty do sprzątania marki Numatic do utrzymania czystości w swoich pomieszczeniach.

Udostępnij

Komentarze: 0

Zostaw komentarz

.