Serwis i gwarancja

Firma POLOR Sp. z o.o.  jest wyłącznym  przedstawicielem oraz dysponuje autoryzacją serwisową Numatic International Ltd. w Polsce.

Sprawny i zgrany zespół 15 doświadczonych serwisantów w nawiększych miastach Polski, doskonale wyposażony magazyn części zamiennych oraz maszyn zastępczych - dzięki temu możemy usunąć każdą usterkę maksymalnie w ciągu 48 godzin. Uzupełniają nas punkty serwisowe dealerów Numatic na terenie całego kraju.

1. W ramach autoryzacji serwisowej gwarantujemy:
- wymianę części zamiennych
- naprawy urządzeń
- wykonanie innych czynności gwarantujących ciągłą i sprawną pracę urządzeń
- przeglądy i czynności konserwacyjne wykonywane na zlecenie zamawiającego

2. Warunki serwisowe/gwarancyjne
Serwis prosimy zgłaszać wyłącznie za pomocą formularza serwisowego - kliknij aby uzupełnić. Pomoże nam to w zapewnieniu najwyższej jakości obsługi serwisowej.

- mail ogólny: serwis@polor.com.pl
- koordynator serwisu: b.siatkowski@polor.com.pl
- tel: +48 91 822 88 00 wew. 128 lub +48 501 040 439

3. Czas interwencji:
Reagujemy do 48 godzin od momentu zgłoszenia (dot. usunięcia awarii zgłoszonych w dni robocze: pon-pt w godz. 8.00-16.00)

4. Okresy gwarancyjne:
- odkurzacze - 24 miesiące
- urządzenia jednotarczowe - 24 miesiące
- automaty czyszczące - 24 miesiące
- akumulatory - 12 miesięcy
- wózki serwisowe - 12 miesięcy

 5. Podmiot zgłaszający usterkę/awarię zobowiązany jest:
- udostępnić wykonawcy urządzenie w warunkach umożliwiających jego skuteczną i bezzwłoczną naprawę,
- przekazać wykonawcy wszelkie informacje na temat warunków eksploatacji urządzeń, w tym stosowanych środkach chemicznych i innych materiałach eksploatacyjnych.

 

Dlaczego warto zaufać serwisantom POLOR?

POLOR Sp. z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem urządzeń Numatic, jak również innych profesjonalnych maszyn sprzątających. Wybierając ofertę POLOR, otrzymujemy profesjonalny i innowacyjny sprzęt sprzątający a także obsługę na najwyższym poziomie. Niestety, nawet najlepsze urządzenia niekiedy mogą mieć awarię. Produkty dostępne w sklepie polor.pl są objęte gwarancją producencką. Na niektóre kategorie produktów udzielana jest 24-miesięczna gwarancja, z kolei inne objęte są gwarancją 12-miesięczną. Podczas procesu zakupowego, warto zapoznać się z szczegółami okresu gwarancyjnego.

Serwis i naprawy maszyn sprzątających przeprowadzane są przez wykwalifikowany personel firmy POLOR. Używamy wyłącznie oryginalnych części zamiennych. Realizujemy ekspresowe usługi serwisowe - urządzenia sprzątające naprawiamy w ciągu 48 godzin od momentu przyjęcia do serwisu!  Wybierając doświadczonych i wykwalifikowanych serwisantów z firmy POLOR macie Państwo pewność, iż zlecacie naprawę danej maszyny personelowi wyposażonemu w specjalistyczną wiedzę i kompetencje.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży profesjonalnych maszyn czyszczących, serwisanci POLOR wiedzą, jak błyskawicznie poradzić sobie z każdą naprawą lub serwisowaniem danego urządzenia. Po skorzystaniu z usług serwisowych świadczonych przez POLOR Klient z pewnością będzie zadowolony z poziomu usługi. Firma POLOR jest dumna ze swojego zespołu wykwalifikowanych specjalistów, którzy są oddani świadczeniu wysokiej jakości usług. Co więcej, POLOR jest w stanie wykonać naprawę, jak i serwis urządzeń u Klientów w całej Polsce. Decydując się na serwisantów z POLOR, wybieracie Państwo najlepszych fachowców z branży. Dlatego właśnie warto zaufać pracownikom POLOR i skorzystać z świadczonych przez nich usług.

POLOR Sp. z o.o. jest rzetelną i doświadczoną firmą, która zapewnia najlepszych serwisantów na rynku. Dzięki długoletniej obecności w branży utrzymania czystości, serwisanci POLOR zebrali niezbędne umiejętności i wiedzę, które pomagają im rozwiązać każdy problem związany z urządzeniami. Zespół fachowców POLOR składa się z wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy z zaangażowaniem postarają się rozwiązać każdą usterkę urządzenia sprzątającego, zakupionego w sklepie POLOR. Nie ma zatem co się wahać, tylko zdecydować się na skorzystanie z usług serwisantów POLOR. Na pewno się tego nie pożałuje.

 

 

Serwis maszyn czyszczących Numatic