Rewolucja kobiecego sprzątania: Szorowarka NUC244NX

Rewolucja kobiecego sprzątania: Szorowarka NUC244NX

Kompaktowa szorowarka NUC244NX pracuje na niemal wszystkich zmywalnych nawierzchniach. Wysoka skuteczność, swoboda manewrowania, dostępność różnorodnych padów i zasilanie pojemną baterią to ogromne walory tej niezwykłej maszyny. Co ciekawe, większość personelu obsługującego urządzenie NUC244NX stanowią kobiety! Według pań, praca z tym automatem jest lekka. A nawet określana jako przyjemna.

 

NUC244NX: Elektryczny mop

Charakteryzująca się zwartą konstrukcją kompaktowa szorowarka NUC24NX jest na niewielkich przestrzeniach często jedynym, w pełni skutecznym rozwiązaniem do utrzymania czystości. Natomiast na większych powierzchniach urządzenie może być świetnym uzupełnieniem parku maszyn myjących.
Automaty typu NUC244NX nie na darmo zostały nazwane elektrycznymi mopami. Podobnie jak zwykłym mopem, jesteśmy w stanie niemal wszędzie szybko umyć powierzchnię. I dlatego właśnie powstanie konstrukcji NUC244NX jest tak ważne dla usprawnienia, przyśpieszenia i osiągnięcia wysokiej skuteczności pracy.

NUC244NX: Świetna skuteczność czyszczenia

Różnica pomiędzy mopem tradycyjnym a NUC244NX polega na diametralnie różnej skuteczności pracy. Pierwsze rozwiązanie niemal za każdym razem pozostawia dużą część brudnej wody. Pozostałości po wyschnięciu przybierają postać smug, szczególnie widocznych na błyszczących nawierzchniach. Zastosowanie szorowarki NUC244NX pozwala niemal w całości zebrać brud do zbiornika.

W brytyjskiej fabryce Numatic stworzono maszynę posiadającą rozwiązania techniczne, które ułatwiają dostęp do wszystkich podzespołów takich jak zbiorniki, akumulator, elementy szorujące itp. Automat czyszcząco – zbierający NUC244NX wykonany jest z dobrze znanych z innych urządzeń tego producenta, trwałych materiałów. Co ważne, urządzenie NUC244NX jest w stanie pracować na niemal wszystkich zmywalnych nawierzchniach. Doskonale sprawdza się na wszelkiego rodzaju płytkach, posadzkach przemysłowych, żywicach epoksydowych oraz wykładzinach zmywalnych.

 

NX300: Bateria kompatybilna i bardzo żywotna

Zasilanie urządzenia NUC244NX akumulatorem litowo – jonowym NX300 zapewnia długotrwałą pracę i krótki czas ładowania. Ważne, że odbywa się to przy bardzo niewielkich gabarytach ogniwa. Maksymalny czas pracy NX300 wynosi 80 minut, natomiast ładowanie do 80% pojemności zajmuje jedynie 60 minut. Co równie istotne, ładowanie może zostać przerwane w dowolnym momencie bez szkody dla akumulatora. Żywotność baterii NX300 to aż 2500 pełnych ładowań – przekłada się to na około 3000 godzin pracy!

W chwili obecnej istnieje cała grupa urządzeń Numatic zasilanych tym samym akumulatorem np. nieco większy automat czyszcząco – zbierający TTB1840NX, odkurzacz tradycyjny NBV190NX czy odkurzacz plecakowy RSB150NX itp. Kompatybilność baterii NX300 znacznie obniża koszt zakupu poszczególnych urządzeń rodziny NX.

 

Kobieta i mężczyzna obok szorowarki kompaktowej NUC244NX

NUC244NX: Błyskawiczna gotowość do pracy

Z własnego doświadczenia, ale również z opinii moich Klientów wyłania się obraz niezwykle prostej i przyjaznej w obsłudze maszyny. Jedynie kilka drobnych ruchów pozwala przygotować urządzenie do pracy. Łącznie z przygotowaniem roztworu roboczego zajmuje to dosłownie parę chwil. Osoby pracujące w środowisku działania automatu NUC244NX podkreślają jego ciche funkcjonowanie. Stopą obsługujemy opuszczanie elementów szorujących i ssawy. Jedną dłonią natomiast odblokowujemy rączkę (gryf) i załączamy urządzenie do pracy. Z kolei przy zakończeniu sprzątania, przechylenie całej maszyny do tyłu pozwala jednocześnie podnieść szczotki oraz belkę ssącą. Zablokowanie rączki odbywa się poprzez wciśnięcie jednego przycisku w pobliżu konsoli.

 

NUC244NX: Lekka szorowarka dla pań

Sprzedając szorowarkę NUC244NX prowadzę również szkolenia z zakresu pełnej jej obsługi. Zupełnie niedoświadczona osoba przechodzi ten proces w ciągu 30 – 40 min. Sterowanie maszyną jednogłośnie określane jest jako bardzo proste. Co warto podkreślić, większość personelu obsługującego urządzenie NUC244NX stanowią kobiety! Według pań, praca z szorowarką jest lekka, nawet określana wręcz jako przyjemna.

 

NUC244: Prosta konserwacja i szeroki wybór padów

Konserwacja maszyny nie różni się niczym innym od tego typu obsługi pozostałych automatów szorująco – zbierających. Bieżące mycie wszystkich elementów, mających styczność z brudem oraz prawidłowe ładowanie akumulatora pozwalają na długotrwałe użytkowanie urządzenia. Urządzenie NUC244NX może pracować przy wykorzystaniu wszystkich, szeroko znanych padów – w tym padów piankowych oraz szczotek standardowych i tyneksowych. Zużycie elementów zależy od podłoża, na którym pracujemy i częstotliwości wykonywania zadań.

Uważam, że kompaktowa szorowarka NUC244NX na tle podobnych urządzeń konkurencyjnych producentów jest maszyną łatwą w obsłudze, trwałą i – co niezwykle ważne – z umiarkowaną, żeby nie powiedzieć niską ceną.

 

Piotr Pyra
Numatic Area Manager, POLOR Sp. z o.o.

Udostępnij

Komentarze: 0

Zostaw komentarz

.