POLOR najlepszym pracodawcą w konkursie Dobra Firma 2022

POLOR najlepszym pracodawcą w konkursie Dobra Firma 2022

Nasza firma POLOR otrzymała prestiżową, pierwszą nagrodę Najlepszego Pracodawcy w kategorii Małych Firm w konkursie Dobra Firma 2022 organizowanym przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców.

„Tym, co wyróżnia nagrodzone w tym roku firmy jest nastawienie na rozwój, otwartość i gotowość na zmiany oraz przedsiębiorczość decydentów” powiedział Cezary Kaźmierczak, prezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców. „Przed chwilą zmagaliśmy się z pandemią. Teraz, przez wojnę za naszą wschodnią granicą, Polska stała się krajem frontowym. Do tego towarzyszy nam już od kilku miesięcy dwucyfrowa inflacja. W tych okolicznościach szczególnie trzeba więc zwracać uwagę na prężnie działające polskie firmy”.

Maciej Mogilnicki z firmy POLOR Sp. z o.o. wraz z gronem laureatów kategorii Najlepszy Pracodawca 2022

POLOR wśród elitarnego grona laureatów

Wybór laureatów programu Dobra Firma odbywał się w kilku etapach. W ramach procesu kwalifikacyjnego eksperci Związku przeanalizowali kilkuletnie wyniki finansowe.  Danych dostarczyła wywiadownia gospodarcza Info Veriti.  Firma przeanalizowała profile działalności, potencjał innowacyjny i rozwojowy oraz reputację szerokiej listy firm z całej Polski. Analizowane były firmy małe oraz, razem, średnie i duże. Po wstępnej ocenie danych zespół ekspertów wybrał 114 laureatów plebiscytu, z której finalnie wyłonionych zostało 9 zwycięzców.

Gala konkursu Dobra Firma odbyła się 12 maja 2022r. w Sheraton Grand Warsaw w Warszawie. Nagrody przyznawane są w różnych kategoriach, a laureaci wyłaniani spośród firm z całej Polski.

Organizatorem Nagród Dobra Firma jest Związek Przedsiębiorców i Pracodawców. ZPP jest najszybciej rozwijającą się i najbardziej aktywną organizacją polskich przedsiębiorców, założoną w 2010 roku. Zrzesza ponad 52 tysiące firm, 16 organizacji regionalnych i 21 organizacji branżowych. ZPP publikuje każdego roku ponad kilkadziesiąt raportów, opracowań czy filmów oraz kilkaset stanowisk i opinii legislacyjnych. Organizujemy liczne debaty i spotkania. Celem ZPP jest uczynienie Polski krajem z najlepszymi warunkami prowadzenia biznesu i systemem podatkowym w Europie. ZPP jest organizacją apolityczną, wspierającą wolny rynek i zdrowy rozsądek, niezależnie od podziałów politycznych. ZPP jest członkiem Rady Dialogu Społecznego, posiada swoje przedstawicielstwo w Brukseli.

 

Udostępnij

W tej samej sekcji:

Komentarze: 0

Zostaw komentarz

.