Doskonała jakość czyszczenia

Wybierz przyjazną dla środowiska,  profesjonalną chemię czyszczącą Multi Kleen Tabs Pro, aby cieszyć się najwyższym standardem czystości w obszarach sanitarnych i kuchennych!

  • błyskawiczne działanie
  • w postaci wygodnych tabletek 
  • butelki wielokrotnego użytku

501 449 590

Multi_Kleen_TabPro_3
Purina_zestaw

Purina Multi Tab Kleen Pro

Multi Kleen Tab Pro marki KLEEN PURGATIS w formie tabletek, służące do bezsmugowego czyszczenia powierzchni w obszarze kuchennym.

Środek w formie tabletek do usuwania tłuszczu z wszystkich powierzchni i urządzeń zmywalnych, odpornych na działanie zasad. Preparat szczególnie jest zalecany w niewielkich obszarach gastronomicznych, czyli w miejscach o mniejszym obciążeniu zanieczyszczeniami np. w lokalach bistro, czy punktach wydawania posiłków.

Sanivex Multi kleen Tab Pro

Sanivex Multi Kleen Tab Pro marki KLEEN PURGATIS w formie tabletek to środek służący do bezsmugowego czyszczenia powierzchni w obszarze sanitarnym.

Środek w formie tabletek do bieżącego czyszczenia powierzchni i materiałów odpornych na działanie kwasów w zakładach przemysłowych, na basenach otwartych, halach pływackich, toaletach i prysznicach publicznych  itp.

Sanivex_zestaw
Severa_zestaw

Severa Multi Kleen Tab Pro

Środek czyszczący w formie tabletek to środek służący do bezsmugowego czyszczenia wodoodpornych powierzchni.

Środek zalecany do bieżącego czyszczenia i pielęgnacji wszystkich powierzchni woodpornych, szczególnie PCV,  linoleum, kauczuku czy kamienia naturalnego i sztucznego. Posiada świeży zapach, chroni przed zbyt szybkim zniszczeniem powierzchni.

Profesjonalna chemia czyszcząca Kleen Purgatis

Kleen Purgatis to renomowana marka niemiecka specjalizująca się w chemicznych środkach czyszczących do zastosowań profesjonalnych. W naszej ofercie znajdują się:

  • Środki do Czyszczenia Powierzchni: Przeznaczone do cyklicznego i regularnego czyszczenia twardych i wodoodpornych powierzchni.
  • Pielęgnacja i Konserwacja: Dyspersje i emulsje Kleen Purgatis chronią materiały podłogowe, zwiększając ich jakość i ulepszając wygląd.
  • Higiena Sanitariatów: Innowacyjny asortyment sanitarny oferuje rozwiązania problemów z czystością w sanitariatach.
  • Gastronomia: Kompletny program komercyjnych środków myjących dla sektora cateringowego.
  • Pralnia: Produkty do prania i dezynfekcji tekstyliów, w tym Lavo Des 60 Kompakt, który jest jedynym w Polsce proszkiem przeznaczonym do dezynfekcji tkanin.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą produktową Kleen Purgatis:

Kleen_Purgatis_Polor