Maszyny dezynfekcyjne

Samojezdne maszyny do dezynfekcji renomowanej brytyjskiej marki Numatic sprawdzą się w dezynfekcji obiektów wielkopowierzchniowych.
Skuteczne maszyny dezynfekcyjne charakteryzuje wysoka wydajność pracy oraz łatwość obsługi. Dezynfekcja podłóg, ścian i przedmiotów nigdy nie była tak łatwa, jak z wykorzystaniem naszych maszyn do dezynfekcji spod znaku Numatic.

Numatic CRG8072

Numatic CRG8072

Samobieżna maszyna z siedziskiem do dezynfekcji z funkcją szorująco-zabierającą o wydajności dezynfekcji ok. 10.000 m kw. na godzinę, szerokości natrysku do 3 m oraz baterii pozwalającej na 7 godzin pracy w trybie dezynfekcji powierzchni. Pojemność zbiornika na płyn do dezynfekcji 80 l.

Numatic Vario TRG 720

Numatic Vario TRG 720

Samobieżny automat do dezynfekcji z funkcją szorująco-zabierającą o wydajności dezynfekcji ok. 10.000 m kw. na godzinę, szerokości natrysku do 3 m oraz
baterii pozwalającej na 8 godzin pracy w trybie dezynfekcji powierzchni. Pojemność zbiornika na płyn do dezynfekcji 120 l.

Numatic Vario TTV678G 300

Numatic Vario TTV678G 300

Samojezdna maszyna do dezynfekcji z funkcją szorująco-zabierającą o wydajności dezynfekcji ok. 10.000 m kw. na godzinę, szerokości natrysku do 3 m oraz
baterii pozwalającej na 12 godzin pracy w trybie dezynfekcji powierzchni. Pojemność zbiornika na płyn do dezynfekcji 120 l.

Zamgławiacze do dezynfekcji

Zamgławiacze do dezynfekcji obiektowej stworzyliśmy w oparciu o przemysłowe odkurzacze Numatic z turbiną dedykowaną do pracy ciągłej.
Dezynfekcja obiektów poprzez zamgławianie pozwala na niewielki stopień zamoczenia dezynfekowanych, podłóg, ścian i przedmiotów – efektem jest skutecznej eliminacja wirusów i bakterii

Numatic GVE370

Numatic GVE370

Wielofunkcyjny i doskonale znany odkurzacz piorący Numatic GVE370 George zyskał dodatkową funkcję! Teraz nie tylko pierze, odkurza, myje na mokro i zbiera wodę, ale i dezynfekuje powierzchnię. Dzięki temu zestawowi Twój dom i firma będą wolne od wirusów, bakterii i innych szkodliwych drobnoustrojów.

Numatic CT 470

Numatic CT 470

Potrzebujesz trwałego, niezawodnego urządzenia, które pozwoli Ci nie tylko na odkurzanie i pranie dywanów czy tapicerek, ale i na efektywną dezynfekcję powierzchni w Twojej firmie, hotelu, przedszkolu? Postaw na wieloletnie doświadczenie firmy Numatic i wybierz odkurzacz CT470-2 z zestawem dezynfekcyjnym.

Środki chemiczne do dezynfekcji

OROsept VK

OROsept VK

Skuteczny wobec CoV-2 w roztworze 1% przy czasie ekspozycji 5 minut
W pełni wirusobójczy płyn przeciwko wirusom bezotoczkowym i wirusom otoczkowym. Testowany zgodnie z normą EN 14476.

Usługi dezynfekcji

Jeśli interesuje Ciebie czyszczenie i dezynfekcja przewodów wentylacyjnych, klimatyzacyjnych HVAC proszę wypełnij poniższy formularz


Zapytaj specjalistę

Utrzymanie czystości jest naszą domeną do 26 lat. Dezynfekcja obiektów często jest końcowym etapem procesu sprzątania.
W obecnym czasie skuteczna dezynfekcja obiektowa stała się niezwykle ważna. Nasz specjalista pomoże Ci w doborze odpowiednich środków dezynfekcyjnych oraz doradzi w jaki sposób używać ich skutecznie.

W tym celu prosimy o kontakt na: